Here are the Temple Lodge, No.33 Historic Membership lists from 1910 to 1919:

-1910-

(for the year ended 31 December, 1910)

Lodge Officers

William Mourdant Dwyer, P,M. – Worshipfui Master; Alfred H. Lomas – Senior Warden; Kenneth Forrest Duncan – Junior Warden; John Henry Peterson – Secretary; Thomas Pitt, P.M. – Treasurer; Watson Dykes – Senior Deacon; J. Islay Mutter – Junior Deacon; Roland Clayton Fawcett – Senior Steward; David Plaskett – Junior Steward; Mathias Kirkwood MacMillan – Inner Guard; Samuel Robinson, P.M. – Tyler

Past Masters

Robert E. Brett, James McLeod Campbell, Christopher Dobson, John Frame, William Gidley, Andrew Hans Peterson

Master Masons

David Alexander, Richard Burpee Anderson, William E. Baker, Richard S. Chapman, W.S. Parker Clark, Ithamen J. Crothers, Alexander Davidson, Charles Herbert Dickie, William Dingwall, Joseph Douglas, Ronald George Dundas, Stanley W. Gidley, John Edward Hall, William Henry Hayward, John H. Hemsworth, Charles Tait Hengham, George Hooper, Thomas C. Jones, Hubert Keast, Arthur Edward Cecil Lane, Conrad Mason Lane,  James Maitland-Dougall, William Thomas Marshall, Richard Guy Mellin, George Morrison, James Mitchell Mutter, Thomas Joseph Paull, Dallas G. Perry, Ernest Alfred Price, Frank H. Price, A.H. Ridsdale, John Ernest Stilwell, Robert Telford, Lewis H. Truesdale, James Henry Whittome, Thomas Anthony Wood

Fellow Craft Masons

William Dingwall, Thomas Gibbins, Gaylord H. Hadwen

Entered Apprentice Masons

Alexander Chalmers Aitken, Richard Nelson, Eide Henry Peterson, George Franklin Tautz

Died

Robinson Ventress, P.M.

Demitted

W.J. Forbes-Robertson, Edward J. Hearn

– 1911 –

Lodge Officers

William Mourdant Dwyer, P,M. – Worshipfui Master; Kenneth Forrest Duncan – Senior Warden; John Henry Peterson – Junior Warden; Eide Henry Peterson – Secretary; Thomas Pitt, P.M. – Treasurer; Christopher Dobson, P.M. – Director of Ceremonies; Roland Clayton Fawcett – Senior Deacon; J. Islay Mutter – Junior Deacon; William H. Ingram – Organist; Mathias Kirkwood MacMillan – Senior Steward; Thomas Gibbins – Junior Steward; William H.C. Kier – Inner Guard; Samuel Robinson, P.M. – Tyler

Past Masters

Robert E. Brett, James McLeod Campbell, John Frame, William Gidley, Andrew Hans Peterson

Master Masons

Alexander Chalmers Aitken, David Alexander, Richard Burpee Anderson, William E. Baker, Richard S. Chapman, W.S. Parker Clark, Ithamen J. Crothers, Charles Herbert Dickie, William Dingwall, Joseph Douglas, Ronald George Dundas, Watson Dykes, Stanley W. Gidley, Seymour Green, Gaylord Harrison Hadwen, John Edward Hall, William Henry Hayward, George Hooper, Thomas C. Jones, Arthur Edward Cecil Lane, Conrad Mason Lane, Alfred H. Lomas, James Maitland-Dougall, William Thomas Marshall, Richard Guy Mellin, James M. Mutter, Thomas Joseph Paull, Dallas G. Perry, David Plaskett, Ernest Alfred Price, Frank H. Price, A.H. Ridsdale, Ormond Towers Smythe, John Ernest Stilwell, Robert Telford, Lewis H. Truesdale, James Henry Whittome, Thomas Anthony Wood, James Osman Slade Young

Fellow Craft Masons

Frank Arthur Brettingham, George Frayne, William Harrison Ingram , Frederick Charles Morris

Entered Apprentice Masons

Robert McLay, Jr; Richard Nelson, Harry Roch, George Henry Savage, George Franklin Tautz

Died

Alexander Davidson, Hubert Keast

Demitted

John H. Helmsworth, Charles T. Heughan, George N. Morrison

– 1912 –

(to 31 December 1912)

Lodge Officers

Kenneth Forrest Duncan – Worshipfui Master; John Henry Peterson – Senior Warden; Roland Clayton Fawcett – Junior Warden; James Grieg– Secretary; Thomas Pitt, P.M. – Treasurer; Andrew Hans Peterson – Director of Ceremonies; J. Islay Mutter – Senior Deacon; Mathias Kirkwood MacMillan – Junior Deacon; Charles William Sillence, P.M.- Organist; Seymour Greene – Senior Steward; Ormond Towers Smythe – Junior Steward; Thomas Gibbins – Inner Guard; Samuel Robinson, P.M. – Tyler

Past Masters

Robert E. Brett, James McLeod Campbell, Christopher Dobson, William Mordaunt Dwyer, John Frame, William Gidley, Thomas van Norman

Master Masons

Alexander Chalmers Aitken, David Alexander, William Ernest Baker, Richard S. Chapman, Ithamen J. Crothers, Mark A. Dawber, Charles Herbert Dickie, William Dingwall, Joseph Douglas, Ronald George Dundas, Watson Dykes, George Frayne, Stanley W. Gidley, Gaylor Harrison Hadwen, John Edward Hall, William Henry Hayward, George Hooper, William Harrison Ingram, Thomas C. Jones, William H.C. Kier, Arthur Edward Cecil Lane, Conrad Mason Lane, Alfred H. Lomas, James Maitland-Dougall, William Thomas Marshall, Richard Guy Mellin, Frederick Charles Morris, James M. Mutter, Thomas J. Paul, Eide. H. Peterson, Dallas G. Perry, David Plaskett, Ernest Alfred Price, Frank H. Price, A.H. Ridsdale, John Ernest Stilwell, George Franklin Tautz, Robert Telford, Lewis H. Truesdale, Isaac Van Norman, James Henry Whittome, Thomas Anthony Wood, James Osman Slade Young

Fellow Craft Masons

Frank Arthur Brettingham, Richard Nelson, George H. Savage

Entered Apprentice Masons

Harold Victor Collins, Robert J. McLay, Harold Fairfax Prevost, Harry Roche, James Wallace Van Norman

Died

Richard Burpee Anderson, W.S.P. Clark

– 1913 –

(to 31 December 1913)

Lodge Officers

John Henry Peterson – Worshipfui Master; Roland Clayton Fawcett – Senior Warden; Mathias Kirkwood MacMillan – Junior Warden; James Grieg– Secretary; Thomas Pitt, P.M. – Treasurer; William M. Dwyer, P.M. – Chaplain; Christopher Dobson, P.M.- Director of Ceremonies; Andrew Hans Peterson – Senior Deacon; Harold Fairfax Prevost – Junior Deacon; Charles William Sillence, P.M.- Organist; Richard Nelson – Senior Steward; George H. Savage – Junior Steward; Ormond Towers Smythe – Inner Guard; Thomas Gibbins – Tyler

Past Masters

Robert E. Brett, James McLeod Campbell, Kenneth Forrest Duncan, John Frame, William Gidley, Samuel Robinson, Thomas van Norman

Master Masons

Alexander Chalmers Aitken, David Alexander, Algernon Ralph Ashby, William Ernest Baker, Ernest William Blake, Frank Arthur Brettingham, George Broadfoot, Richard S. Chapman, Ben Churchill, Ithamen J. Crothers, Mark A. Dawber, Charles Herbert Dickie, William Dingwall, Joseph Douglas, Ronald George Dundas, Watson Dykes, George Frayne, Stanley W. Gidley, Seymour Greene, Gaylor Harrison Hadwen, John Edward Hall, A.V. Hamilton, William Henry Hayward, George Hooper, William Harrison Ingram, Thomas C. Jones, William H.C. Kier, Arthur Edward Cecil Lane, Conrad Mason Lane, Alfred H. Lomas, James Maitland-Dougall, William Thomas Marshall, Richard Guy Mellin, Frederick Charles Morris, J. Islay Mutter, James M. Mutter, Charles W. O’Neill, Thomas J. Paul, Eide. H. Peterson, Dallas G. Perry, David Plaskett, Ernest A. Price, Frank H. Price, A.H. Ridsdale, John Ernest Stilwell, George Franklin Tautz, Robert Telford, Francis Thomas Troughton, Isaac Van Norman, James Henry Whittome, Thomas Anthony Wood, James Osman Slade Young

Fellow Craft Masons

Alan Robert Bell, Harold Victor Collins, John Livingston, Walter Partington

Entered Apprentice Masons

Robert J. McLay, Joe Green Morley, Harry Roche, John Burns Scott, James Wallace Van Norman

Dimitted

Lewis H. Truesdale

– 1914 –

(to 31 December 1914)

Lodge Officers

Roland Clayton Fawcett – Worshipful Master; Mathias Kirkwood MacMillan – Senior Warden; James Grieg – Junior Warden; William Lorne Dunn – Secretary; Thomas Pitt, P.M. – Treasurer; Andrew Hans Peterson, P.M.- Director of Ceremonies; Harold Fairfax Prevost – Senior Deacon; George H. Savage – Junior Deacon; Joseph Green Morley- Organist; Richard Nelson – Senior Steward; George Broadfoot – Junior Steward; Charles W. O’Neill – Inner Guard; Thomas Gibbins – Tyler

Past Masters

Robert E. Brett, James McLeod Campbell, Christopher Dobson, Kenneth Forrest Duncan, William M. Dwyer, John Frame, William Gidley, John Henry Peterson, Samuel Robinson, Charles W. Sillence, Thomas van Norman

Master Masons

Alexander Chalmers Aitken, David Alexander, Algernon Ralph Ashby, Dr. David Main Baillie, William Ernest Baker, William E. Baker, Alan Robert Bell, Ernest William Blake, Frank Arthur Brettingham, Ben Churchill, Herbert Naden Clague, Ithamen J. Crothers, Mark A. Dawber, Charles Herbert Dickie, Ronald George Dundas, Watson Dykes, George Frayne, Stanley W. Gidley, Seymour Greene, Alex. S. Hadden, Gaylor Harrison Hadwen, John Edward Hall, Andrew V. Hamilton, George A. Harris, William Henry Hayward, William Harrison Ingram, Thomas C. Jones, William H.C. Kier, Arthur Edward Cecil Lane, Conrad Mason Lane, John Livingston, Alfred H. Lomas, James Maitland-Dougall, William Thomas Marshall, Richard Guy Mellin, Frederick Charles Morris, J. Islay Mutter, James Mitchell Mutter, Walter Partington, Thomas Joseph Paull, Archer Robert Payze, Dallas G. Perry, Eide. H. Peterson, David Plaskett, Ernest Alfred Price, Frank H. Price, John Ernest Stilwell, John Burns Scott, George Franklin Tautz, Reginald H. Tautz, Robert Telford, Francis Thomas Troughton, Isaac Van Norman, James Henry Whittome, Thomas Anthony Wood, James Osman Slade Young

Fellow Craft Masons

James Butterworth, Harold Victor Collins, William H.S. Hunt

Entered Apprentice Masons

A.J.S. Brownsey, John Henry Castley, John F. Corfield, Cyril Dunkley, Robert McLay, Frank Piggin, Harry Roche, James Wallace Van Norman

Dimitted

Joseph Douglas

– 1915 –

(to 31 December 1915)

Lodge Officers

Roland Clayton Fawcett – Worshipful Master; Mathias Kirkwood MacMillan – Senior Warden; James Grieg – Junior Warden; William Lorne Dunn – Secretary; Thomas Pitt, P.M. – Treasurer; Andrew Hans Peterson, P.M.- Director of Ceremonies; Harold Fairfax Prevost – Senior Deacon; George H. Savage – Junior Deacon; Joseph Green Morley- Organist; Richard Nelson – Senior Steward; George H. Broadfoot – Junior Steward; Charles William O’Neill – Inner Guard; Thomas Gibbins – Tyler

Past Masters

Robert E. Brett, James McLeod Campbell, Christopher Dobson, Kenneth Forrest Duncan, William M. Dwyer, John Frame, William Gidley, John Henry Peterson, Samuel Robinson, Charles W. Sillence, Thomas van Norman

Master Masons

Alexander Chalmers Aitken, David Alexander, Algernon Ralph Ashby, Dr. David Main Baillie, Edgar B. Baker, William E. Baker, Ernest William Blake, Frank Arthur Brettingham, George H. Broadfoot, Ben Churchill, Harold V. Collins, John Frederick Corfield, Ithamen J. Crothers, Mark A. Dawber, Charles Herbert Dickie, Ronald George Dundas, Cyril Dunkley, William Lorne Dunn, Watson Dykes, George Frayne, Stanley W. Gidley, Seymour Green, Gaylord Harrison Hadwen, John Edward Hall, Andrew V. Hamilton, George A. Harris, William Henry Hayward, William H. Ingram, William H.C. Kier, Arthur Edward Cecil Lane, Conrad Mason Lane, Alfred H. Lomas, .J. Maitland-Dougall, William Thomas Marshall, Richard Guy Mellin, Joe Green Morley, Frederick Charles Morris, J. Islay Mutter, James M. Mutter, Richard Nelson, Charles William O’Neill, Walter Partington, Thomas Joseph Paull, Dallas G. Perry, Eide. H. Peterson, David Plaskett, Ernest Alfred Price, Frank H. Price, Harry Roch, John Burns Scott, Ormond Towers Smythe, John Ernest Stilwell, George Franklin Tautz, Reginald H. Tautz, Robert Telford, Francis Thomas Troughton, Isaac Van Norman, James Henry Whittome, Thomas Anthony Wood, James Osman Slade Young

Fellow Craft Masons

A.J.S. Brownsey, James Butterworth, Ernest H. Clark, William H.S. Hunt

Entered Apprentice Masons

John Henry Castley, George R. Elliott, Robert McLay, Frank Piggin, James Wallace Van Norman

Died

Alan Robert Bell, William Gidley, Archer R. Payze,

Dimitted

Thomas C. Jones

1916

(to 31 December 1916)

Lodge Officers

Mathias Kirkwood MacMillan – Worshipful Master; James Grieg – Senior Warden; Harold Fairfax Prevost – Junior Warden; John Henry Peterson, P.M. – Secretary; Thomas Pitt, P.M. – Treasurer; George H. Savage – Senior Deacon; Herbert Naden Clague – Junior Deacon; Thomas Gibbins – Senior Steward; John Livingston – Junior Steward; Alexander S. Hadden – Inner Guard; Samuel Robinson, P.M. – Tyler

Past Masters

Robert E. Brett (hon), James McLeod Campbell, Christopher Dobson, Kenneth Forrest Duncan, William M. Dwyer, Roland Clayton Fawcett, John Frame (hon) , John Henry Peterson, Charles W. Sillence, Thomas van Norman

Master Masons

Alexander Chalmers Aitken, David Alexander, Algernon Ralph Ashby, Dr. David Main Baillie, Edgar B. Baker, William E. Baker, Ernest William Blake, Frank Arthur Brettingham, George H. Broadfoot, John Henry Castley, Ben Churchill, Ernest H. Clark, Harold V. Collins, John Frederick Corfield, Ithamen J. Crothers, Mark A. Dawber, Charles Herbert Dickie, Ronald George Dundas, Cyril Dunkley, William Lorne Dunn, Watson Dykes, George R. Elliott, George Frayne, Stanley W. Gidley, Seymour Green, Gaylord Harrison Hadwen, John Edward Hall, Andrew V. Hamilton, George A. Harris, William Henry Hayward, Frederick Jeffrey, William H.C. Kier, Arthur Edward Cecil Lane, Conrad Mason Lane, Alfred H. Lomas, J. Maitland-Dougall, William Thomas Marshall, Richard Guy Mellin, Joe Green Morley, Frederick Charles Morris, J. Islay Mutter, James M. Mutter, Richard Nelson, Charles William O’Neill, Walter Partington, Thomas Joseph Paull, Dallas G. Perry, Eide. H. Peterson, David Plaskett, Ernest Alfred Price, Frank H. Price, Harry Roch, John Burns Scott, Ormond Towers Smythe, John Ernest Stilwell, George Franklin Tautz, Reginald H. Tautz, Robert Telford, Francis Thomas Troughton, Isaac Van Norman, James Henry Whittome, Thomas Anthony Wood, James Osman Slade Young

Fellow Craft Masons

Albert J.S. Brownsey, James Butterworth, William H.S. Hunt

Entered Apprentice Masons

Albert E. Faulkner, Robert McLay, Frank Piggin, James Wallace Van Norman

Died

William H. Ingram

– 1917 –

(to 31 December 1917)

Lodge Officers

James Grieg – Worshipful Master; Harold Fairfax Prevost – Senior Warden; George H. Savage – Junior Warden; John Henry Peterson, P.M. – Secretary; Thomas Pitt, (P.M.) – Treasurer; Andrew Hans Peterson – Director of Ceremonies; Reid J.J. Nixon (non-member) – Chaplain; Charles William O’Neill – Senior Deacon; Ormond Towers Smythe – Junior Deacon; Thomas Gibbins – Senior Steward; George Frayne – Junior Steward; John G. Somerville – Inner Guard; Samuel Robinson,(P.M.) – Tyler

Past Masters

Robert E. Brett (hon), James McLeod Campbell, Christopher Dobson, Kenneth Forrest Duncan, William Mordaunt Dwyer, Roland Clayton Fawcett, John Frame (hon) , Matthias Kirkwood McMillan, Charles W. Sillence, Thomas van Norman

Master Masons

Alexander Chalmers Aitken, David Alexander, Algernon Ralph Ashby, Dr. David Main Baillie, Edgar B. Baker, William E. Baker, Ernest William Blake, Frank Arthur Brettingham, George H. Broadfoot, John Henry Castley, Samuel Thomas Chapman, Ben Churchill, Herbert Naden Clague, Ernest H. Clark, Harold V. Collins, John Henry Cossby, John Frederick Corfield, Ithamen J. Crothers, Mark A. Dawber, Charles Herbert Dickie, Ronald George Dundas Cyril Dunkley, William Lorne Dunn, Watson Dykes, George R. Elliott, Albert E. Faulkner, Stanley W. Gidley, Seymour Green, Alexander S. Hadden, Gaylor Harrison Hadwen, John Edward Hall, Andrew V. Hamilton, George A. Harris, William Henry Hayward, Frederick Jeffrey, William H.C. Kier, Arthur Edward Cecil Lane, Conrad Mason Lane, John Livingstone, Alfred H. Lomas,  J. Maitland-Dougall, William Thomas Marshall, Richard Guy Mellin, Joe Green Morley, Frederick Charles Morris, J. Islay Mutter, James M. Mutter, Richard Nelson, Walter Partington, Thomas Joseph Paull, Dallas G. Perry, David Plaskett, Ernest Alfred Price, Frank H. Price, Harry Roch, Hugh George E. Savage, John Burns Scott, John Ernest Stilwell, George Franklin Tautz, Reginald H. Tautz, Joseph Theodore Taylor, Robert Telford, Francis Thomas Troughton, Isaac Van Norman, James Wallace Van Norman, James Henry Whittome, Thomas Anthony Wood

Fellow Craft Masons

Albert J.S. Brownsey, James Butterworth, William H.S. Hunt

Entered Apprentice Masons

Robert McLay, Frank Piggin

Died

John Henry Peterson, James Osman Slade Young

– 1918 –

(to 31 December 1918)

Lodge Officers

Harold Fairfax Prevost – Worshipful Master; Christopher Dobson, P.M.- Senior Warden; Charles William O’Neill – Junior Warden; William Lorne Dunn- Secretary; Thomas Pitt, P.M. – Treasurer; Matthias Kirkwood MacMillan,P.M. – Chaplain; William M. Dwyer, P.M. – Director of Ceremonies; Andrew Hans Peterson– Senior Deacon; George R. Elliott– Junior Deacon; Roland Clayton Fawcett, P.M.- Organist; Joseph G. Morley- Senior Steward; George H. Savage– Junior Steward; Hugh George E. Savage– Inner Guard; Samuel Robinson, P.M. – Tyler

Past Masters

Robert E. Brett (honorary member), James McLeod Campbell, Kenneth Forrest Duncan, John Frame (honorary member), James Grieg, Charles W. Sillence, Thomas Van Norman

Master Masons

Alexander Chalmers Aitken, David Alexander, Algernon R. Ashby, Dr. David Main Baillie, Edgar B. Baker, William E. Baker, Ernest William Blake, Frank Arthur Brettingham, George H. Broadfoot, John Henry Castley, Samuel Thomas Chapman, Ben Churchill, Herbert Naden Clague, Ernest H. Clark, Harold V. Collins, John Frederick Corfield, Ithamen J. Crothers, Mark A. Dawber, Charles Herbert Dickie, Ronald George Dundas, Cyril Dunkley, William Lorne Dunn, Watson Dykes, Albert E. Faulkner, James Findlay, George Frayne, Thomas Gibbins, Stanley W. Gidley, Stanley Gordon, Seymour Green, Alexander S. Hadden, Gaylor Harrison Hadwen, John Edward Hall, Andrew V. Hamilton, George A. Harris, William Henry Hayward, Frederick Jeffrey, William H.C. Kier, Arthur Edward Cecil Lane, Conrad Mason Lane, John Livingstone, Alfred H. Lomas, .J. Maitland-Dougall, Charles B. Mains, A. James Marlow, William Thomas Marshall, Richard Guy Mellin, Frederick Charles Morris, J. Islay Mutter, James Mitchell Mutter, Richard Nelson, Walter Partington, Thomas Joseph Paull, Dallas G. Perry, Eide H. Peterson, David Plaskett, Ernest Alfred Price, Frank H. Price, Harry Roch, Edward D. Sheringham, Ormond Towers Smythe, John George Somerville, H.F. Strain, John Ernest Stilwell, George Franklin Tautz, Reginald H. Tautz, Joseph Theodore Taylor, Francis Thomas Troughton, Isaac Van Norman, J.W. Van Norman, James Henry Whittome, Thomas Anthony Wood

Fellow Craft Masons

A.J.S. Brownsey , James Butterworth, Norman T. Corfield, William H.S. Hunt, John A. Kyle

Entered Apprentice Masons

George Edward Bonner, Joseph Kerrone, Robert McLay, Frank Piggin

– 1919 –

(to 31 December 1919)

Lodge Officers

Charles William O’Neill – Worshipfui Master; Watson Dykes – Senior Warden; William Lorne Dunn – Junior Warden; Francis James Norie – Secretary; Thomas Pitt, P.M. – Treasurer; Matthias Kirkwood MacMillan, P.M. – Chaplain; James Grieg, P.M. – Director of Ceremonies; George Robert Elliott – Senior Deacon; Hugh George E. Savage – Junior Deacon; Roland Clayton Fawcett, P.M.- Organist; Thomas Gibbins – Senior Steward; Hilliard P. Strain – Junior Steward; John Ernest Stilwell – Inner Guard; Samuel Robinson, P.M. – Tyler

Past Masters

Robert E. Brett (honorary member), James McLeod Campbell, Christopher Dobson, Kenneth Forrest Duncan, William M. Dwyer, John Frame (honorary member), Donald Edward Kerr, Andrew Hans Peterson, Harold Fairfax Prevost, Charles W. Sillence, Thomas Van Norman

Master Masons

Alexander Chalmers Aitken, David Alexander, Algernon R. Ashby, Dr. David Main Baillie, Edgar B. Baker, William E. Baker, Ernest William Blake, Frank Arthur Brettingham, George H. Broadfoot, John Henry Castley, Samuel Thomas Chapman, Ben Churchill, Herbert Naden Clague, Ernest H. Clark, Harold V. Collins, John Frederick Corfield, Norman T. Corfield, Ithamen J. Crothers, Mark A. Dawber, Charles Herbert Dickie, Ronald George Dundas, Cyril Dunkley, Albert E. Faulkner, James Findlay, George Frayne, Stanley W. Gidley, Stanley Gordon, Seymour Green, Alexander S. Hadden, Gaylord Harrison Hadwen, John Edward Hall, Andrew V. Hamilton, George A. Harris, William Henry Hayward, Frederick Jeffrey, William H.C. Kier, Arthur Edward Cecil Lane, Conrad Mason Lane, John Livingstone, Alfred H. Lomas, James Maitland-Dougall, Charles B. Mains, A. James Marlow, William Thomas Marshall, Hugh William McKenzie, Richard Guy Mellin, Joe Green Morley, Frederick Charles Morris, J. Islay Mutter, James Mitchell Mutter, Richard Nelson, Adamson G. Parker, Howard R. Parker, Walter Partington, Thomas Joseph Paull, Dallas G. Perry, Eide Henry Peterson, David Plaskett, Ernest Alfred Price, Frank H. Price, Harry Roch, George H. Savage, Edward D. Sheringham, Ormond Towers Smythe, John George Somerville, George Franklin Tautz, Reginald H. Tautz, Joseph Theodore Taylor, Francis Thomas Troughton, Isaac Van Norman, J.W. Van Norman, James Henry Whittome, Thomas Anthony Wood

Fellow Craft Masons

A.J.S. Brownsey , James Butterworth, William H.S. Hunt

Entered Apprentice Masons

George Edward Bonner, Norman Butt, Wilfred Taylor Corbishley, Joseph Kerrone, Robert McLay, Frank Piggin, Frederick Van Norman, Arthur B. Whittaker

Would you like to leave a comment or question about anything on this page?